Akviziční obchodník

Co vás čeká:

  • Provádí akviziční činnost v rámci celé ČR.
  • Vyhledává obchodní příležitosti – zájemce o firemní úvěry.
  • Řídí případně své vlastní portfolio Klientů.
  • Provádí vstupní vyhodnocení Žádostí o posouzení úvěru.
  • Komunikuje s Relationship manažery.

 Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ/SŠ vzdělání.
  • Předchozí praxe ve finančním sektoru min. 2 roky.
  • Akviziční činnost v oblasti úvěrování SME segmentu (investiční a provozní úvěry) výhodou.
  • Zkušenosti se strukturováním úvěrových obchodů výhodou.
  • Alespoň mírně pokročilá znalost AJ výhodou.
  • Flexibilita, samostatnost, proaktivita.
  • Řidičský průkaz.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním oboru.
  • Adekvátní platové ohodnocení (fixní mzda + provize).
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou, po roce prodloužení na dobu neurčitou.
  • Systém vzdělávání a osobní rozvoj zaměstnanců.
  • Možnost kariérního postupu.
  • Moderní kanceláře v centru Prahy.
  • Práci v menším, smíšeném a přátelském kolektivu.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Pracovní pomůcky: mobilní telefon, notebook, vozidlo.
  • Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, 7 sickdays, MultiSport karta, flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova.

Další informace:

  • Nástup: Dohodou
  • Pracoviště: Praha 2

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a profesní životopis na email: paulina.jesenkova@artesa.cz