Specialista výkaznictví a controllingu

Co vás čeká:

  • Sestavování periodických výkazů do ČNB.
  • Zajišťování interního manažerského finančního reportingu a reportingu na Asociaci družstevních záložen.
  • Podpora finančního controllingu.
  • Zajišťování pravidelných hlášení dohlížejícím institucím.
  • Zodpovědnost za bezproblémovou komunikaci s Garančním systémem finančního trhu.
  • Podpora tuzemského a zahraničního platebního styku, odesílání dávek platebních příkazů do zúčtovacího systému ČNB.
  • Další podpůrné činnosti z agendy Finančního úseku.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Praxe min. 1-2 roky na obdobné pozici v bankovnictví, případně ve významné auditorské společnosti v auditu finančních institucí.
  • Zkušenosti s reportingem ČNB.
  • Znalost českých účetních standardů, znalost IFRS výhodou.
  • Orientace v regulatorním prostředí, schopnost adaptace na novinky/změny v regulaci.
  • Velmi dobrá schopnost komunikovat především s pracovníky uvnitř společnosti, ale i se zástupci ČNB.
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Outlook, MS Word, MS Excel).
  • Analytické myšlení, spolehlivost, důslednost, samostatnost, zodpovědnost.
  • Připravenost pracovat pod časovým tlakem, flexibilita.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním oboru.
  • Adekvátní platové ohodnocení (fixní mzda + variabilní složka).
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Možnost zkráceného úvazku.
  • Systém vzdělávání a osobní rozvoj zaměstnanců.
  • Moderní kanceláře s výhledem na Národní Muzeum.
  • Práci v menším, smíšeném a přátelském kolektivu.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 sickdays, MultiSport karta, angličtina.

Další informace:

  • Termín nástupu: Dohodou
  • Místo pracoviště: Praha 2