Aktuality

Tisková zpráva

ARTESA SPOŘITELNÍ DRUŽSTVO zvyšuje sazby na termínovaných vkladech, nabízí zhodnocení až 3,3 % p.a.

Více

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás tímto informovat, že v týdnu od 25.10.2021 do 29.10.2021 bude dočasně uzavřena naše pobočka v OSTRAVĚ.

Osobní návštěvy si tedy prosím domlouvejte na následující týden a v případě neodkladného řešení Vašeho požadavku prosím kontaktujte naše kolegy na e-mailovou adresu nebo telefonní číslo.

Těšíme se na Vás ...

Více

Vážení klienti,

V pondělí, dne 20.09.2021, bude z provozních důvodů uzavřena pobočka v PRAZE

V případě neodkladného řešení Vašeho požadavku prosím využijte naší bezplatnou infolinku 800 128 836.

Děkujeme za pochopení.

Více

Vážení členové našeho družstva,

chceme Vám neustále nabízet kvalitní produkty a služby, a proto jednou za čas musíme doplnit nebo upravit i Sazebník poplatků Artesy, spořitelního družstva („Sazebník“).

Aktuální změny v Sazebníku nabývají účinnosti dne 1. 11. 2021.

Toto jsou ty nejdůležitější:

1) Navýšení poplatku za odchozí expresní tuzemskou...

Více

Pokud si u nás založíte Termínovaný vklad od výše 500 000 Kč na 3 a více let obdržíte od nás navíc poukázku v hodnotě 1000 Kč od Lion Sportu. Jestli ji využijete k doplnění výbavy od Adidas, Puma, nebo Reebok, je jen na Vás. A jak získáte poukázky Flexi pass? Stačí nám doporučit známého, který si u nás také založí Termínovaný vklad na 3 a více let....

Více

CHRÁNĚNÝ ÚČET

Vážení klienti,

od 1. července 2021 má klient s exekucí možnost zažádat si u Družstva o založení takzvaného Chráněného účtu. Na tento účet se nevztahuje běžná exekuce. Chráněný účet si klient může založit jen jeden a pouze u jedné finanční instituce. O založení Chráněného účtu můžete po 1. červenci 2021 požádat na našich pobočkách....

Více

Vážení členové,

členská schůze spořitelního družstva Artesa se koná ve středu 30. června 2021 od 10:00 hodin v Národním domě na Vinohradech, Náměstí Míru 9/820, Praha 2. Zápis přítomných členů do prezenční listiny bude probíhat v den konání členské schůze od 9:30 hodin.

Pozvánku na členskou schůzi spolu s jejím programem a dalšími informacemi k...

Více