Oznámení o změně

Představenstvo spořitelního družstva Artesa rozhodlo o snížení úrokových sazeb u produktů Termínovaný vklad Artesa STANDARD, Účet spořicího vkladu Artesa Jistota a Spořicí účet Artesa UNIVERSAL a to ke dni 29. 1. 2014. Ke snížení sazeb přistoupila Artesa v rekci na uvolnění velkého množství volných peněžních prostředků v ČR.

Představenstvo spořitelního družstva Artesa rozhodlo o snížení úrokových sazeb u produktů Termínovaný vklad Artesa STANDARD, Účet spořicího vkladu Artesa Jistota a Spořicí účet Artesa UNIVERSAL a to ke dni 29. 1. 2014.  Ke snížení sazeb přistoupila Artesa v rekci na uvolnění velkého množství volných peněžních prostředků v ČR. Artesa i nadále nabízí svým klientům vysoce konkurenční úrok na vkladových produktech, výhodné podmínky úvěrů a 100% garanci všech vkladů až do výše 100 000 eur. 

Artesa, spořitelní družstvo
Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2
E-mail:  info@artesa.cz
Tel: 221 015 131
Volejte bezplatně: 800 128 836

Artesa, spořitelní družstvo je jednou z nejstarších českých družstevních záložen, navazuje na 14letou tradici fungující a prosperující kampeličky. Moderní finanční instituce Artesa nabízí svým členům vedení běžných účtů, poskytování úvěrů a zhodnocování finančních prostředků formou termínovaných vkladů. Klienti Artesa získávají u svých vkladových produktů mnohdy výhodnější podmínky, než nabízejí bankovní domy. 

Všechny transakce provádí Artesa s ohledem na maximální bezpečnost a návratnost financí.