Čeština
English
Pусский
Velikost písma:  A A A

Specialista pobočkového prodeje

Zajímá Vás oblast bankovnictví či financí, ale dosud nemáte v tomto oboru pracovní zkušenosti? Na této pozici budete mít možnost potřebné znalosti/zkušenosti získat, proto hledáme nejenom zkušené kandidáty, ale také i absolventy.

 Budete plnohodnotnou součástí týmu a Vaší hlavní náplní bude kontakt s klienty, nabídka produktů a zajištění dalších servisních činností na pobočce.

Náplň práce:

  • Obsluha klientů a členů Družstva
  • Administrativní činnost spojená s evidencí a správou klientů Družstva
  • Hotovostní a bezhotovostní operace
  • Příprava dokumentace pro klienty včetně zadávání dat do systémů, kompletace a archivace relevantních dokumentů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Základní znalost AJ výhodou
  • Uživatelská znalost práce s MS Office
  • Proklientský přístup
  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Velmi dobré platební podmínky
  • Práci v malém kolektivu
  • Práce na pobočce v centru města

Další informace

  • Termín nástupu: Ihned / dle dohody
  • Místo pracoviště: Ostrava

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a profesní životopis na email: paulina.jesenkova@unisearch.eu

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Artesa, spořitelní družstvo dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a k jejich uchování v personální databázi společnosti Artesa, spořitelní družstvo za účelem navázání smluvní spolupráce s Vaší osobou. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.