Čeština
English
Pусский
Velikost písma:  A A A
 

Mise a vize

Jaká je naše vize a mise?

Naší vizí je být kvalitním spolehlivým partnerem všech našich členů a klientů. A vizi realizujeme skrze uskutečnění mise. Naše mise se skládá z několika aspektů: pracujeme pro spokojenost našich klientů, chceme, aby korektnost a profesionalita byly naším standardem, používáme nejmodernější technologie a vytváříme ty nejlepší podmínky pro maximální zhodnocení vašich financí.  

Jaké jsou naše hodnoty?

Uctíváme ty hodnoty, na kterých stojí pravidla nejen mezilidských vztahů a dobrého byznysu, ale hlavně spokojených klientů. Na prvním místě jsou u nás lidé, podporujeme týmovou práci, respektujeme konkurenci, zakládáme si na partnerství a dlouhodobé spolupráci. Do erbu bychom si dali asi tato slova: profesionalita, kvalita, spolehlivost, rychlost a efektivita.
A v klientech chceme vzbudit pocit pohodlí a jednoduchosti, kdykoli k nám zavítají.

Proč s Artesou?

Proč s námi? To je jednoduché – nabízíme osobní přístup a profesionalitu, nevyžadujeme nesmyslné poplatky, v portfoliu máme nadstandardní úrokové sazby na depozitních produktech (termínované vklady). Úvěry pro živnostníky i firmy poskytujeme v krátkém čase formou provozního financování či investičních úvěrů. Samozřejmě nabízíme všechny běžné služby platebního styku. Nabízíme pohodlný přístup do pobočky v centru Prahy nebo osobní návštěvu prostřednictvím našich bankovních poradců mimo Prahu.
Jsme účastníky systému pojištění vkladů. Všechny vklady jsou pojištěny ze zákona do výše 100 000 EUR ve výši 100 % jistiny i úroků.