Čeština
English
Pусский
Velikost písma:  A A A
O nás » Profil » Lidé v Artese » 
 

Představenstvo

Mgr. Viktor Kazda

předseda představenstva

Viktor Kazda je absolventem Univerzity Karlovy, fakulty právnické. Problematice obchodního práva a finančních služeb se věnuje již více než 17 let. V letech 1995 až 1999 působil v advokátních kancelářích, poté pracoval jako právník se zaměřením na smluvní dokumentaci v Hypoteční bance. Od roku 2001 působil 12 let v České spořitelně v Odboru úvěrová a zajišťovací dokumentace nejprve jako zástupce ředitele a od roku 2007 na pozici ředitele tohoto odboru.

V Artese, spořitelním družstvu zastává pozici generálního ředitele.

 

 

Ing. Dušan Moskaliev

místopředseda představenstva

Dušan Moskaliev je absolventem Univerzity v Hradci Králové, fakulty Řízení a informačních technologií.  V oblasti bankovnictví a finančních služeb pracuje již 17 let. V letech 1997 – 2001 pracoval v HypoVereinsbank (Unicreditbank), následně 2,5 roku v DIL  Immobilien Leasing (Deutsche Bank) na pozici projektového managera  leasingu nemovitostí. V letech 2003 - 2009 pracoval ve společnosti IMPULS-Leasing-AUSTRIA (Raiffeisenlandesbank Oberösterreich), od roku 2007 na pozici prokuristy pro ČR a Slovensko. Následujících 5 let vedl vlastní konzultační společnost se zaměřením na financování nemovitostních projektů.

V Artese, spořitelním družstvu zastává pozici regionálního obchodního ředitele.

 

 

Ing. Tomáš Plzák

Ing. Tomáš Plzák

člen představenstva

Tomáš Plzák absolvoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně. V rámci své dosavadní praxe se dlouhodobě věnuje finančnímu řízení a daňové problematice. V letech 1999 až 2002 působil v poradenské společnosti Deloitte & Touche jako daňový konzultant a v roce 2002 se stal členem Komory daňových poradců ČR. V letech 2002 až 2012 pracoval na různých manažerských pozicích v oblasti financí nejprve ve společnosti Český Telecom, a.s. a poté v sektoru finančních služeb ve společnostech Provident Financial, s.r.o. v ČR a SR, Aviva životní pojišťovna, a.s. a MetLife pojišťovna a.s. Od roku 2012 působil jako Partner daňového týmu ve společnosti Schaffer & Partner.

V Artese, spořitelním družstvu zastává pozici finančního ředitele.