Proč Artesa

Artesa, spořitelní družstvo svou činnost zaměřuje na drobné střadatele, ale profiluje se také jako záložna pro firmy a mezinárodní korporace. Cílem snažení každého zaměstnance v Artese je spokojený zákazník, pro kterého bude Artesa první volbou při výběru spořícího produktu a pro zúročení úspor.

Klíčové hodnoty pro klienta:

  1. Prověřeno historií
    Nejsme nová kampelička, ale jsme moderní spořitelní a úvěrová instituce, která vznikla již v roce 1999. Artesa je značka, které můžete důvěřovat.

  2. Garance
    Spoléhejte jen na pojištěné vklady. Artesa, jakožto držitel řádné licence České národní banky umožňující zhodnocovat peněžní prostředky občanů, podnikatelů a organizací, má všechny vklady pojištěny ze zákona ve výši 100 %, do maximální výše 100 000 eur. Artesa dlouhodobě plní všechny zákonné požadavky, tj. hlavně kapitálovou přiměřenost a úvěrovou angažovanost. Podléhá dozoru a regulaci ČNB.

  3. Odbornost
    Artesa disponuje špičkovým týmem zkušených finančních odborníků, pracuje s nejmodernějšími technologiemi a vytváří podmínky pro maximální zhodnocení investic svých klientů. Artesa je členem Asociace družstevních záložen. Je kvalitním a spolehlivým partnerem pro každého svého člena.